Оваа сезона во мода се сандали зачинети со реси, светки, врвки ...

Read more...

Еспадрилите се хит оваа сезона и со нетрпение чекаме да ги видиме новите пролетни комбинации со нив и на нашиот градски асфалт.

Read more...

Оваа сезона главните трендови во областа на модните додатоци се романтични, смели и шик, а ние веќе почнавме да ги избираме нашите омилени модели во согласност со најновите трендови.

Read more...

Веќе и врапчињата на гранките знаат дека белите патики ќе бидат еден од водечките трендови во новата пролетна сезона.

Read more...

Кога ќе прочитаме во некое модно списание чевли во боја на кожа, тогаш најчесто мислиме на моделите во беж нијанси.

Read more...

Ресите како детаљ се во мода и можат да се сретнат на најразлична облека веќе неколку сезони, а оваа пролет ќе бидат посебно популарни на сандалите.

Read more...

Од модели кои ќе ги воодушеват класичарките па се до стилот на популарните римјанки – погледнете ги најубавите рамни сандали за пролет 2016.

Read more...

Класичните безбојни чевли можете да ги носите со секој видо блека и се еден од најдобрите начини вашите нозе да изгледаат подолго.

Read more...

Од сандали со високи потпетици, па се до пролетни чизми и рамни обувки – погледнете ги најубавите модели од водечките модни брендови за пролет-лето 2016.

Read more...

Сите ние се уште ги сакаме старите добри (и веќе проверени) класици иако секојдневно можеме да видиме милион новитети и иновации.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Идеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност. ...
Хотел со 4 ѕвезди во Струга, долж Охридското Езеро.
Овде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа! ...
Нашиот елегантно опремен ресторан се наоѓа во подножјето на Националниот парк Пелистер, на излезот од Битола. ...
Ресторанот Градска Кафеана се наоѓа на Широк сокак.