Овие патики ги обожаваат Марион Котијар и Дејвид Бекам, а ние сме сигурни дека од денес ќе ви станат омилени и на вас!

Read more...

Оваа сезона покрај белите патики во мода се и сребрените модели, но и патиките украсени со најразлични детали и дезени.

Read more...

Покрај сонцето, она на што најмногу му се радуваме на почетокот на секоја пролетна сезона, секако се и неодоливите сандали со високи потпетици.

Read more...

Папучите покрај тоа што се задолжителни за овој период од годината, тие се и еден од најголемите трендиови за оваа сезона.

Read more...

Оваа сезона во мода се сандали зачинети со реси, светки, врвки ...

Read more...

Еспадрилите се хит оваа сезона и со нетрпение чекаме да ги видиме новите пролетни комбинации со нив и на нашиот градски асфалт.

Read more...

Оваа сезона главните трендови во областа на модните додатоци се романтични, смели и шик, а ние веќе почнавме да ги избираме нашите омилени модели во согласност со најновите трендови.

Read more...

Веќе и врапчињата на гранките знаат дека белите патики ќе бидат еден од водечките трендови во новата пролетна сезона.

Read more...

Кога ќе прочитаме во некое модно списание чевли во боја на кожа, тогаш најчесто мислиме на моделите во беж нијанси.

Read more...

Ресите како детаљ се во мода и можат да се сретнат на најразлична облека веќе неколку сезони, а оваа пролет ќе бидат посебно популарни на сандалите.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим. ...
Овде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа! ...
Хотелот "Сончева Порта" се наоѓа во непосредна близина на Охрид, на една висорамнина со 850м надморска височинa. ...
Се наоѓаме во резиденцијалниот дел на Скопје
Рeсторан "Пивница" е лоциран во строгиот центар на градот и постои од 1963 година, додека во 1997 година е возобновен. ...