Тренди хит и оваа сезона – сандали со реси.

Read more...

Ако не сакате само да се чувствувате удобно, туку и да бидете во чекор со актуелните трендови, изберете некој од овие модели од најпознатите светски брендови.

Read more...

Ова сe високи потпетици кои ги обожаваат дамите со сина крв, а меѓу нив и војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, но и кралиците Ранија и Летиција.

Read more...

Како и секое лето балетанките и оваа година ги преплавија излозите на нашите омилени продавниците од кои најчесто купуваме.

Read more...

И оваа сезона еден од најбараните модели се белите патики кои ги има во голем избор и во продавниците на познатите хај стрит брендови.

Read more...

Кејт Мос ги обожава овие патики, па зошто не би ги сакале и вие?!

Read more...

На овие патики не можеше да им одолее ни Џесика Алба ...

Read more...

Погледнете ги овие шик модели инспирирани од популарните сандали од „Aquazzura“ кои важат за еден од најбараните модели за сезонава.

Read more...

Трендсетерки, ако сте во потрага по рецепт за неодолив женствен изглед за оваа летна сезона, вие сте на вистинското место.

Read more...

Доколку ги следите модните трендови тогаш сигурно веќе знаете дека само еден модел на сандали ќе бидат must-have за следната сезона.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим. ...
Овде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа! ...
Хотелот "Сончева Порта" се наоѓа во непосредна близина на Охрид, на една висорамнина со 850м надморска височинa. ...
Се наоѓаме во резиденцијалниот дел на Скопје
Рeсторан "Пивница" е лоциран во строгиот центар на градот и постои од 1963 година, додека во 1997 година е возобновен. ...