Од преубави сандали, со високи и елегантни штикли, па се до салонки и оние со полни потпетици – оваа галерија содржи буквално сѐ кога се во прашање чевлите за вашата луда забава!

Read more...

Да се купи чанта или капут навистина е забавно, но ништо не може да се спореди со одбирање на нови чевли, особено кога се работи за сезона која што сѐ уште е далеку.

Read more...

Листата од топ 5 колекции на чевли за пролет/лето 2012 е навистина сензација, бидејќи воопшто не е лесно да се одбере најдоброто од толку голема и добра понуда.

Read more...

Доколку сакате елегантни фустани и класични чевли, тогаш дефинитивно новата колекција на D & G не е за вас.

Read more...

Секако дека Nicholas Kirkwood го памтите по неговите силни бои и дрски, храбри облици. Но, неговата нова колекција за пролет/лето 2012 година носи сосема нов дух.

Read more...

Новата колекција на чевли од Prada за пролет/лето 2012 која што според сите критериуми е единствена и уникатна.

Read more...

Пролетната колекција на чевли од Manolo Blahnik е во толку голем спектар на различни дизајни и бои, што нам навистина ни е тешко да извлечеме еден и единствен заклучок за неа. 

Read more...

Погледнете ги овие преубави модели на штикли и сандали од Donna Karan за пролет/лето 2012.

Read more...

Calvin Klein Collection, Celine, Chloé, Christian Dior, Christian Louboutin... ви значат ли нешто овие имиња?!

Read more...

Balenciaga, Bally, Balmain, Bottega Veneta, Brian Atwood, Burak Uyan, Burberry Prorsum.. дали вам овие имиња нешто ви значат?

Read more...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?