Доколку сакате елегантни фустани и класични чевли, тогаш дефинитивно новата колекција на D & G не е за вас.

Read more...

Секако дека Nicholas Kirkwood го памтите по неговите силни бои и дрски, храбри облици. Но, неговата нова колекција за пролет/лето 2012 година носи сосема нов дух.

Read more...

Новата колекција на чевли од Prada за пролет/лето 2012 која што според сите критериуми е единствена и уникатна.

Read more...

Пролетната колекција на чевли од Manolo Blahnik е во толку голем спектар на различни дизајни и бои, што нам навистина ни е тешко да извлечеме еден и единствен заклучок за неа. 

Read more...

Погледнете ги овие преубави модели на штикли и сандали од Donna Karan за пролет/лето 2012.

Read more...

Calvin Klein Collection, Celine, Chloé, Christian Dior, Christian Louboutin... ви значат ли нешто овие имиња?!

Read more...

Balenciaga, Bally, Balmain, Bottega Veneta, Brian Atwood, Burak Uyan, Burberry Prorsum.. дали вам овие имиња нешто ви значат?

Read more...

Погледнете ја оваа преубава галерија со чизми од најпознатите светски брендови!

Read more...

Повеќето жени ги сакаат екстремно високите и колоритните потпетици! Оваа колекција на Alejandro Ingelmo за пролет 2012 ви го нуди токму тоа...

Read more...

Издвоивме дел од 100 најдобри чевли на годината според англискиот Vogue.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?