Погледнете ги 100-те најубави сандали за лето 2012 од најголемите светски брендови.

Read more...

По неонските, металик и сандалите со ременчиња, на ред ни доаѓаат едни од најубавите обувки за лето 2012 – сандали со нитни.

Read more...

Погледнете ги овие сандали од: Miu Miu, DV by Dolce Vita, Madewell, Pour La Victoire, Joes Jeans, Matt Bernson, Zara.. Преубави се нели?

Read more...

Дека ваков каприц во боја е на мода за оваа летна сезона, воопшто нема да зборуваме, бидејќи сметаме дека не постои девојка од овој свет на која што тоа не и е познато.

Read more...

Уште еден интересен тренд кој ќе го гледате онаму каде што ќе бидат и вашите ноџиња - на плажите, во рестораните, покрај фонтаните, лежалките и баровите во лето 2012.

Read more...

Во неколку наврати споменавме дека металик облеката ќе биде во тренд оваа сезона, па така доколку имате нешто дома што светка, во сребрена боја или златна, задолжително облечете го во некоја наредна прилика.

Read more...

Чевлите со платформа се покажаа како најдобар пријател на жените, кога станува збор за летните комбинации и фустани.

Read more...

Црвената боја не е само боја на вашите срца и на вашиот кармин – балеринки, салонки, високи потпетици, со полна пета, без.. едноставно, некои од овие црвени чевли се „must have“ за лето 2012 и точка (со црвено мастило, секако!).

Read more...

За прошетка по песочните плажи и врелите топли денови ви ја претставуваме летната колекција на обувки за на плажа од Paolo Botticelli , со платформа и без за секој сечиј вкус.

Read more...

Летото типично се поврзува со бела и светла облека. Се околу нас е светло и весело и потсвесно не привлекуваат светли бои и во изборот на облеката.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?