matte

Сигурно се прашувате што ни текнало баш сега, кога студот полека зема замав, ние да пишуваме за најубавите сандали во светот.

Read more...

„Новата колекција на чизми од Dior се во знакот на апсолутната женственост, наменети за сите оние девојки кои сакаат стилот да го украсат со доза на решителност и енергичен сексипил.“

Read more...

„Секоја модерна Пепелашка бара еден пар перфектни чевли кои што никогаш нема да ги изгуби.“

Read more...

„Девојки, не дозволувајте дождливите денови да ви го растурат расположението, туку под итно набавете гумени чизми.“

Read more...

„Пин-ап стилот е сеуште популарен и тој е совршен стил за сите оние денови кога сакате да изгледате како да сте познат модел.“

Read more...

„Еден од најголемите трендови за ова лето и есен се чевли со боја на кожа, т.е. на англиски - Nude.“

Read more...

„Ви ги преставуваме најгламурозните сандали за пролет лето 2011 година.“

Read more...

„Денес во светот на модата се се врти околку чевлите, но за жал малкумина се оние кои можат да си дозволат брендови како што се Laubutin, Miu Miu, McQueen...“

Read more...

„Летната колекција на SoleStruck - Summer Essentials е сон на сите љубители на чевли.“

Read more...

„Еве ја новата колекција на женски обувки од овој бунтовнички бренд.“

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО