Модели кои ќе ве освојат на прв поглед!

Read more...

Кога станува збор за црвениот килим, Кејт најчесто носи парчиња од брендовите како Alexander McQueen, Jenny Packham и Preen.

Read more...

 

 

Полудлабоки тесни чизми со дебела пета и везен цветен дезен.

Read more...

Откако минатата сезона ги претстави чевлите со запалка наместо високи потпетици сите дизајнерски брендови почнаа да ги истражуваат тесните полудлабоки чизмички и така за многу кратко време се роди и новиот тренд.

Read more...

Кога се високите потпетици во прашање оваа сезона нема правила!

Read more...

Белите чевли кои како тренд беа мошне популарни во текот на 80-тите оваа година се вратија на голема врата.

Read more...

Комерцијалните брендови ни најавуваат жешка и страсна есен, а ние ќе ви ги претставиме моделите кои се најатрактивните во нивната понуда.

Read more...

Интересен новитет кај најпопуларниот бренд за гумени чизми.

Read more...

Погледнете ги најубавите високи потпетици од неколку познати комерцијални брендови со кои вреди да се прошетате низ улиците во вашиот град.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим. ...
Овде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа! ...
Хотелот "Сончева Порта" се наоѓа во непосредна близина на Охрид, на една висорамнина со 850м надморска височинa. ...
Се наоѓаме во резиденцијалниот дел на Скопје
Рeсторан "Пивница" е лоциран во строгиот центар на градот и постои од 1963 година, додека во 1997 година е возобновен. ...