Хит парче за преодниот период

Ги обожавам секојдневните изданија на Џиџи Хадид. Таа и овој пат не воодушеви иако станува збор за една сосема обична (и крајно практична) комбинација. Имено, таа носеше бел кроп топ со прерамки (кратките маици и блузички се хит, па прочитајте повеќе за повој тренд тука) под бело плетено болеро, кропнати фармерки кои на задниот лев џеб го имаат напишано името на нејзиното момче Zayn, а целата комбинација дополнително ја „подигна“ со крзнените mule папучи кои се совршен избор за преодниот период, Покрај папучите, манекенката носеше и интересните модни додатоци – очила за сонце во форма на мачкини очи и жолта чанта.

Па, што велите за ова издание на познатата манекенка?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?