Обувки украсени со кристали во најразлични бои и облици се во мода

 

Без разлика дали станува збор за високи потпетици, чизми до глужд, балетанки или патики, во мода се модели кои се зачинети со кристали и нитни во најразлични нијанси и облици. Тоа можете да го забележите во понудата на познатите дизајнери, но и на полиците кај комерцијалните брендови, а во продолжение погледнете ги најдобрите модели ...

види повеќе »

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?