Многу девојки го обожаваат овој модел

Да, и ние сме едни од нив. Ги сакаме секоја студена сезона, особено откако станаа толку популарни што во секоја продавница можеме да најдеме барем три модели кои совршено би се вклопиле во напиот стил. И додека минатата година сите носеа црни кои преку ноќ станаа моден класик (како и малиот црн фустан на пример), или пак моделите од кадифе во сива боја оваа есенска сезона во мода ќе бидат потполно поинакви модели. Имено, продавниците на познатите хај стрит брендови веќе се преполни со високи чизми, но за разлика од претходните сезона, овој пат во мода се верзии во впечатливи бои. Најпопуларни се сината и црвената, како и бојата на виното, а како тие изгледаат погледнете во продолжение.

види повеќе »

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?