Стејтмент чизми од Givenchy по кои полудеа девојките од целиот свет

Edgy модел кој веќе неколку сезони е маст-хев и еден од омилените на бројни познати трендсетерки. Тие ги освоија срцата на сите, а единствениот проблем е што познатиот луксузен бренд им наметна висока цена, па во своите гардеробери можат да си ги дозволат само девојките со подлабоки џебови. Токму затоа беше само прашање на време кога познатите хај-стрит брендови ќе излезат со свои верзии на овие популарни чизмички со нитни. И оваа есен го имаме одговорот на ова прашање, бидејќи во продавниците на Stradivarius, Pull & Bear и Topshop веќе не чекаат одлични варијанти на овој прекрасен рокерски модел.

PULL & BEAR

STRADIVARIUS

TOPSHOP

v

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?