Сигурно и вие се прашувате што има ново во светот на чизмите?

Но пред да го дознаете одговорот на ова едноставно прашање мораме да ве предупредиме – поради новите модели од Зара би можеле да банкротирате! Доволно е само да погледнете и веднаш ќе посакате да имате барем три парчиња од нивната нова колекција. Цената се движи од 1590 до околу 8590 денари, а кои модели се наоѓаат на нашата шопинг листа (покрај високите црвени чизми за кои ви пишувавме - види тука), и како пред се изгледаат новите трендови, погледнете во галеријата што следува ...

види повеќе »

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?