Време е за балетанки со дебели и ниски потпетици ...

Балетанките се одличен избор за овој период од годината кога вечерните температури веќе не се совршени за нашите омилени сандали, но и не се толку ниски за да скокнеме во чизми. Но оваа преодна сезона балетанките се повисоки за неколку сантиметри, односно во мода се модели со дебели потпетици во кои можете да поминете цел ден. 

Bershka

Можете да ги носите како со фустани, така и со фармерки без разлика дали ќе изберете класичен или модел кој е зачинет со животински дезен или светки.

Mango

Stradivarius

Zara

Zara

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?