Бела Хадид во мобилниот ги има броевите на сите познати брендови но и покрај тоа често ја гледаме како фура модели од познатите хај-стрит брендови.

Познатата манекенка го освојува Њујорк со нејзините интересни модни комбинации. Но она што навистина е за пофалба е нејзината умешност скапите дизајнерски парчиња да ги носи во комбинација со оние кои ги купува во продавниците од комерцијалните брендови како што се Зара, Топшоп и Манго. 22 годишната манекенка неодамна се прошета во чевли од Манго кои можеме да си ги дозволиме сите.

Станува збор за моделот Slingback кој ни доаѓа во две нијанси – nude и црна, а Бела своите ги носеше во комбинација со фармерки „Good American“ на познатата ријалити ѕвезда, Клои Кардашијан, краток топ и чанта од Диор. 

Обувките се со блок потпетици кои се мошне популарни во моментот, но одличен избор за вршење на нашите секојдневни обврски.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?