Нов модел од Зара кој е хит на Инстаграм

Ако го земеме во предвид бројот на објави на Инстаграм очигледно дека во продавниците на Зара не чекаат нови сандали кои се хит на социјалните мрежи. Овој пат станува збор за сандалите со полна пета од јута во морска комбинација со сина и бела боја. Тие се врзуваат со ленти во овие бои околу зглобовите и имаат полна пета со дебелина од 7 сантиметри кои ќе ви овозможат да носите долги и лелеави летни фустани, но и панталони со palazzo крој кои исто така се популарни оваа сезона. Одлично стојат со комбинации во светли нијанси на сина, бели и пастелни нијанси, а нивната цена на официјалната страна се движи околу 3000 денари.

Премини на следната страна и види неколку слични модели >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?