Какви сандали се во мода ова лето?

Постојат неколку модели кои се истакнуваат пред останатите, и тоа овој пат се оние поедноставните со две или три ременчиња, потоа римјанките во нешто поедноставни варијанти, како и моделите во металик нијанси. Кога станува збор за рамни сандали, тука и таму ќе најдете по некој модел зачинет со помпони, бисери или шљокици, а еден од главните се металните алки кои го засилуваат впечатокот и ги прават атрактивни како за дневни пригоди, така и за долгите ноќни прошетки. Погледнете ги моделите што нашите модни уредници ги избраа и кои би сакале да ги носиме во периодот што следува.

види повеќе »

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?