Обувките во металик нијанси се хит за оваа сезона.

Металик нијансите полека но сигурно стануваат нешто што можеме да и го препишеме на класиката и ова сезонава се однесува особено за обувките. Овие модели можат да ве спасат во бројни ситуации, и од наједноставните комбинации да направат впечатливи и оригинални изданија. Можете да ги носите како во вечерни изданија така и во кежуал дневни прошетки, а присутни се на полиците на сите хај-стрит брендови. Од оние со високи потпетици, до елегантни сандали, оксфордки, папучи и балетанки. Најпопуларни се секако моделите во златни и сребрени нијанси, но вистински хит се и оние во розови или сини варијанти. Моделите во кои би сакале да ги поминеме деновите што ни доаѓаат можете да ги видите во галеријата што следува на крајот од текстот, по следниве неколку фотографии.

види повеќе »

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?