Нови шик патики во плакарите на Лила

Нашата позната водителка Лила Филиповска сака брендирани парчиња облека, а доказ за тоа е и ова видео кое неодамна го сподели на социјалните мрежи. На видеото можеме да ги видиме нејзините нови патики со логото на познатиот бренд Луј Витон кој на официјалната страна на брендот можат да се порачаат за 730 долари.

Па, дали ви се допаѓаат новите патики на Лила?

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?