ban2

Погледнете ја новата кампања на популарните Стартастки.

Веќе ви пишувавме дека популарните хрватски пaтики не само што газат, туку и го освојуваат пазарот во земјата на бизоните, а Мишел Гргурев, застапничката на Startas за Америка, на која Задар и е втор дом, повторно направи бајковита приказна за брендот чиј квалитет веќе го препознаа американскиот Vogue и The New York Times.

Патиките од Борово кои растураат на светската модна сцена >>

Овојпат во кампањата можевме да видиме и некои модели кои досега ги немавме видено и кои исто така не освоија на прв поглед.

Премини на следната страна и погледни ги новите модели >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?