Погледнете ги овие преубави обувки со панделки

Овој детаљ изгледа прекрасно и на најкласичните модели, а со доаѓањето на пролетната сезона се почесто го гледаме и во продавниците на комерцијалните брендови. Панделките се симпатичен моден детаљ кој ретко која дама може да му одолее без разлика од каков материјал се направени, и без разлика дали ќе ги носите во дневно или вечерно издание.

Погледнете кои се најпопуларните патики за оваа сезона >>

Uterque

Отворете ја галеријата што следува и погледнете ги пролетните обувки со панделки од најпознатите хај-стрит брендови во Македонија.

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?