FaceBook  Twitter  

Познатата манекенка не изненади со ова издание

Манекенката Кендал Џенер, се прошета во необично издание по улиците во Лос Анџелес со кое предизвика поделени мислења. Таа се појави во скинати фармерки со подигнати ногавици, дукс со качулка и преубава златна јакна со крзнени детали која важи за еден од најголемите трендови во моментот. Но она со што оваа девојка го освои вниманието на љубителките на модата се проѕирните чизми со потписот на Yeezy кои се хит на Инстаграм и кои познатата манекенка овој пат ги носеше во комбинација со мрежести чорапи.

Па, дали ви се допаѓа Кендал во ова издание?

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Хотел ВОДНО – Вашиот избор за свадба од соништата
Барем за еден миг ќе можете да се вратите во нашето Македонско минато ...
"TЦЦ Плаза" е повеќенаменска зграда на четири ката, лоцирана во центарот на Скопје. ...
BEST WESTERN Hotel Bellevue – Вашиот избор за свадба од соништата