FaceBook  Twitter  

Безвременските бели патики 'Superstar' adidas Originals и бразилскиот бренд The FARM Company го зачинија моделот со неодолив цветен дезен.

Култните адидаски Superstar никогаш нема да ни досадат, а добра вест за нивните најголеми обожавателки е тоа што овој модел од сезона во сезона е се попопуларен. Секако дека најпознат е моделот во бела боја кој можете да го носите во секоја пригода. А кога овој модел е зачинет и со некој кул детаљ, тогаш WOW ефектот едноставно е неизбежен.

Токму такви се новите adidas Originals патики кои се направени во соработка со брендот „The FARM Company“, односно познатиот модел со впечатливи сини линии овој пат ни доаѓа зачинет со неодолив цветен дезен.

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Хотел ВОДНО – Вашиот избор за свадба од соништата
Барем за еден миг ќе можете да се вратите во нашето Македонско минато ...
"TЦЦ Плаза" е повеќенаменска зграда на четири ката, лоцирана во центарот на Скопје. ...
BEST WESTERN Hotel Bellevue – Вашиот избор за свадба од соништата