Безвременските бели патики 'Superstar' adidas Originals и бразилскиот бренд The FARM Company го зачинија моделот со неодолив цветен дезен.

Култните адидаски Superstar никогаш нема да ни досадат, а добра вест за нивните најголеми обожавателки е тоа што овој модел од сезона во сезона е се попопуларен. Секако дека најпознат е моделот во бела боја кој можете да го носите во секоја пригода. А кога овој модел е зачинет и со некој кул детаљ, тогаш WOW ефектот едноставно е неизбежен.

Токму такви се новите adidas Originals патики кои се направени во соработка со брендот „The FARM Company“, односно познатиот модел со впечатливи сини линии овој пат ни доаѓа зачинет со неодолив цветен дезен.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?