FaceBook  Twitter  

Колекцијата Yeezy на Канје Вест направена во соработка со Адидас повторно е главна вест во земјата на бизоните, иако овој пат станува збор за производ кој е прифатен како дел од спортската облека во NFL.

Имено, чизмите-копачки направени за рагби играчи Yeezy 750 и официјално се одобрени од NFL како обувки во кои може да се игра натпревар. Копачките се достапни во две бои – беж и црна и веќе се вистински хит помеѓу играчите кои радо го прифатија новиот тренд.

Патиките Yeezy 750

Како и да е, интересно е дека Канје отвора нови модни сфери кои до скоро беа од строго затворен тип и ова навистина е за пофалби.

Браво!

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...
Хотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. ...
Лоциран покрај самото езеро, "ЧУН" е препознатлив по гостропримството и по интимната атмосфера, која навистина зближува. ...
Хотелот "Гранит" е лоциран на брегот на Охридското Езеро, во месноста Св. Стефан на 5 км од центарот на Охрид. ...
Хотелот со својата супериорна афтентичност се вклопува во срцето на Скопје. ...