Погледнете ги овие преубави новогодишни предлози за вашите нозе!

Крајот на секоја година традиционално е резервиран за сјајни и блескави парчиња, а тоа најмногу е воочливо преку модните додатоци. Тука пред се мислиме на гламурозните чевли со новогодишен сјај кои се совршен избор за лудите и разуздани новогодишни журки. Од преубави златни и сребрени модели од продавниците во Македонија, се до екстравагантните модели од неколку дизајнерски брендови, отворете ја галеријата што следува и погледнете го изборот на нашите модни уредници.

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?