FaceBook  Twitter  

Погледнете ги овие преубави новогодишни предлози за вашите нозе!

Крајот на секоја година традиционално е резервиран за сјајни и блескави парчиња, а тоа најмногу е воочливо преку модните додатоци. Тука пред се мислиме на гламурозните чевли со новогодишен сјај кои се совршен избор за лудите и разуздани новогодишни журки. Од преубави златни и сребрени модели од продавниците во Македонија, се до екстравагантните модели од неколку дизајнерски брендови, отворете ја галеријата што следува и погледнете го изборот на нашите модни уредници.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...
Хотел, спа центар и аква паркот Изгрев е сместен на самото крајбрежје на Охридското езеро во Струга. ...
Повелете бидете наши гости и поминете незаборавни моменти.
Хотел Метропол**** е дел од Metropol Lake Resort