FaceBook  Twitter  

Покрај високите чизми над колена, популарните обувки во металик нијанси и чизмите до глужд, оваа сезона популарни се и чизмите до колена.

Овој едноставен модел е маст-хев парче за сите љубителки на добриот класичен стил без разлика дали станува збор за секојдневни, деловни или вечерни комбинации. Покрај кафените и црните модели кои сме навикнати да ги гледаме, оваа сезона во мода се и модели во силни бои како и оние кои се зачинети со елементи како везени цвеќиња, бисери или металni детали. Што се однесува до тоа како да ги носите комбинирајте со кадифе доколку барате деловна комбинација, или со нешто светкаво и металик за лудо вечерно издание.

Па погледнете го нашиот избор од познатите хај стрит и луксузни дизајнерски брендови во галеријата што следува.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...
Хотел, спа центар и аква паркот Изгрев е сместен на самото крајбрежје на Охридското езеро во Струга. ...
Повелете бидете наши гости и поминете незаборавни моменти.
Хотел Метропол**** е дел од Metropol Lake Resort