FaceBook  Twitter  

Овие чизми се хит оваа зима!

КЛИКНИ

И ОТВОРИ ГАЛЕРИЈА

 

Оваа есен и зима заедничко нешто за сите ИТ девојки се овој пар чизми со етикетата од модната куќа Jil Sander. Станува збор за чизми до глужд со полувисоки дебели потпетици кои изгледаат фантастично, без разлика дали ги носите со фустани или тесни панталони. Моделот е направен од кадифе и може да се најде во неколку тренди бои, а досега можевме да видиме како го носат познатите трендсетерки, меѓу кои и најпознатите - Џиџи Хадид и Кендал Џенер. Направен од материјалот кој е еден од најпопуларните за оваа сезона, овој фантастичен модел дефинитивно е нешто со што ќе ја подигнете вашата зимска колекција, па наш совет е доколку сте во потрага по нови чизмички, оваа сезона да инвестирате во сличен модел.

Jil Sander

Ние избравме неколку слични модели од најпознатите комерцијални и дизајнерски брендови, а како тие изгледаат и како се движат цените погледнете во продолжение >>>

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Хотел ВОДНО – Вашиот избор за свадба од соништата
Барем за еден миг ќе можете да се вратите во нашето Македонско минато ...
"TЦЦ Плаза" е повеќенаменска зграда на четири ката, лоцирана во центарот на Скопје. ...
BEST WESTERN Hotel Bellevue – Вашиот избор за свадба од соништата