FaceBook  Twitter  

Нови патики од Најк во боја која што ја обожаваат трендсетерките

На пазарот се појави нов модел на женски патики Nike Air Max во супер популарната златно розова нијанса која е во тренд оваа сезона. Патиките преку ноќ станаа вистински хит на социјалните мрежи и покрај тоа што во моментот истиот можете да го купите само во Америка. Но ако ја земеме во предвид нивната популарност, пред се меѓу девојките кои постојано објавуваат фотографии на Инстаграм со овие кул најки, само прашање на време е кога ќе станат глобален хит и ќе се појават и во продавниците на овој бренд низ Македонија. Моделот е достапен во три различни нијанси и се продава за 115 долари.

Овие чевли чинат само 2290 денари, а ги носи и најголемата модна икона на денешницата >>

Па, дали ви се допаѓаат?

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Хотел ВОДНО – Вашиот избор за свадба од соништата
Барем за еден миг ќе можете да се вратите во нашето Македонско минато ...
"TЦЦ Плаза" е повеќенаменска зграда на четири ката, лоцирана во центарот на Скопје. ...
BEST WESTERN Hotel Bellevue – Вашиот избор за свадба од соништата