FaceBook  Twitter  

Овој тренд е еден од водечките за оваа сезона!

Високите чизми кои досегаат над колената се вистински хит оваа сезона, а тајната за нивниот неверојатен успех се крие во тоа што секоја модна комбинација со нив станува многу поинтересна, шик и неодолива. Тоа ни го покажаа и последните комбинации на познатите модни блогерки, но и трендсетерките како Џиџи Хадид, Алсеандра Амбросио, Криси Тајген и ред други познати девојки кои очигледно го обожаваат овој тренд. Можете да ги носите со вашите омилени џемпер фустани за совршени есенски денови (види тука), или со фармерки, сакоа, па дури и со кратки здолништа, бомбер јакни и оверсајз капути. Погледнете!

НАШИ ПРЕДЛОЗИ

MICHAEL MICHAEL KORS £226

MM6 MAISON MARGIELA £380

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...
Хотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. ...
Лоциран покрај самото езеро, "ЧУН" е препознатлив по гостропримството и по интимната атмосфера, која навистина зближува. ...
Хотелот "Гранит" е лоциран на брегот на Охридското Езеро, во месноста Св. Стефан на 5 км од центарот на Охрид. ...
Хотелот со својата супериорна афтентичност се вклопува во срцето на Скопје. ...