Патики и хеланки – комбинација која може да изгледа мошне кул.

Read more...

Рамни сандали или со восоки потпетици, прашање е сега

Read more...

Нови патики од Најк во боја која што ја обожаваат трендсетерките

Read more...

Не знаеме за вас, но нам ни е најубав оној период од годината кога можеме да носиме сандали, салонки и балетанки.

Read more...

Еве зошто познатите холивудски дами ги обожаваат овие патики.

Read more...

Нови вирални патики на познатиот германски бренд.

Read more...

Дали се сеќавате на сивиот капут од шпанскиот бренд Зара за кој ви пишувавме при крајот на минатата година?

Read more...

Познатата манекенка не изненади со ова издание

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Хотел ВОДНО – Вашиот избор за свадба од соништата
Барем за еден миг ќе можете да се вратите во нашето Македонско минато ...
"TЦЦ Плаза" е повеќенаменска зграда на четири ката, лоцирана во центарот на Скопје. ...
BEST WESTERN Hotel Bellevue – Вашиот избор за свадба од соништата