Нашиот омилен шпански бренд и оваа сезона има прекрасна понуда која ги привлекува и оние кои се со најистенчен вкус за мода.

Read more...

Како што растат температурите, така се намалува и облеката што ја носиме и станува пократка, потенка, поотворена, а во ваквите моменти кратките тексасни шорцеви се тренд на кој секогаш радо се навраќаме!

Read more...

Ако сакате да знаете што најмногу им се допаѓа на ИТ девојките во Скопје, прочитајте го овој текст, но почнете да не следите и на Инстаграм каде наскоро ќе почнеме да ги вртиме и најпознатите ИТ девојки од Македонија.

Read more...

Ако порано важеше правилото дека тексас со тексас не треба да се носи, денес ова правило не само што не важи, туку овие комбинации се еден од водечките трендови за оваа сезона.

Read more...

Практични, шик и погодни за различни стилски игри и комбинации, комбинезоните се клучни парчиња и оваа пролетна сезона.

Read more...

Ние ги обожаваме сите нијанси на жолта боја оваа сезона... Вие?

Read more...

Шопингхоличарки, заборавате на топлите капути и погледнете ги најдобрите тексас јакни кои се совршени за пролетните и летни денови.

Read more...

Можеби никогаш не би ја дефинирале вашата гардероба како минималистичка, но не често се случува по одреден период да забележите дека шарените парчиња како некако чудно да исчезнале од вашиот плакар и го отстапиле местото на поедноставни еднобојни парчиња.

Read more...

Широките романтични ракави се нешто на кое многу девојки кои ги следат трендовите нема да можат да им одолеат оваа пролет.

Read more...

Најпознатите модни списанија и модните гуруа предвидуваат мошне разнолика пролет кога се блузите во прашање.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?