loading...

Ова е сезона во која кратките здолништа се задолжителни, а ова се најдобрите парчињата од полиците кои никако не смееме да ги игнорираме.

Read more...

Овој викенд на нашата шопинг листа се најде добрата стара романтика, пастелните бои и женствените кроеви од најпознатите хај стрит брендови.

Read more...

Комбинезон со кој ќе изгледате шик ова лето ...

Read more...

Температурите растат, деновите стануваат се подолги, а нашата облека станува се полежерна и поудобна, но и поедноставна и пократка!

Read more...

Нашиот омилен шпански бренд и оваа сезона има прекрасна понуда која ги привлекува и оние кои се со најистенчен вкус за мода.

Read more...

Како што растат температурите, така се намалува и облеката што ја носиме и станува пократка, потенка, поотворена, а во ваквите моменти кратките тексасни шорцеви се тренд на кој секогаш радо се навраќаме!

Read more...

Ако сакате да знаете што најмногу им се допаѓа на ИТ девојките во Скопје, прочитајте го овој текст, но почнете да не следите и на Инстаграм каде наскоро ќе почнеме да ги вртиме и најпознатите ИТ девојки од Македонија.

Read more...

Ако порано важеше правилото дека тексас со тексас не треба да се носи, денес ова правило не само што не важи, туку овие комбинации се еден од водечките трендови за оваа сезона.

Read more...

Практични, шик и погодни за различни стилски игри и комбинации, комбинезоните се клучни парчиња и оваа пролетна сезона.

Read more...

barate

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО