Можеби никогаш не би ја дефинирале вашата гардероба како минималистичка, но не често се случува по одреден период да забележите дека шарените парчиња како некако чудно да исчезнале од вашиот плакар и го отстапиле местото на поедноставни еднобојни парчиња.

Read more...

Широките романтични ракави се нешто на кое многу девојки кои ги следат трендовите нема да можат да им одолеат оваа пролет.

Read more...

Најпознатите модни списанија и модните гуруа предвидуваат мошне разнолика пролет кога се блузите во прашање.

Read more...

Овие панталони се хит и оваа сезона ...

Read more...

Кожената јакна е едно од оние парчиња во кои се исплаќа секогаш да инвестирате бидејќи се квалитетни, но и можете да ги носите во различни комбинации.

Read more...

Класичните машки костуми полека но сигурни конвертираат кон женските плакари и стануваат едно од омилените парчиња на многу познати дами.

Read more...

Откако познатиот шопинг портал Net-a-Porter ја најави соработката со британскиот дизајнер Џонатан Андерсон за новата капсула колекција со кошули, ова основно парче веднаш се најде во фокусот на најпознатите модни магазини.

Read more...

Ви ги претставуваме пролетните здолништа од најпознатите хај стрит брендови!

Read more...

Ако оваа недела планирате да одите на шопинг како би ја освежиле вашата пролетна гардероба, погледнете ги нашите предлози кои би можеле да ви заштедите дел од вашето слободно време.

Read more...

Погледнете ги најубавите панталони кои можете да ги најдете во продавниците на омилениот шпански бренд на Македонките, Зара.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица. ...
Хотелот "Радика" има најлуксузни и најпространи соби во Македонија ...
Во центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас. ...
Нашата мисија е креирање на совршен ден за оние најпребирливите.
Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...