Овој викенд на нашата шопинг листа се најде добрата стара романтика, пастелните бои и женствените кроеви од најпознатите хај стрит брендови.

Read more...

Комбинезон со кој ќе изгледате шик ова лето ...

Read more...

Температурите растат, деновите стануваат се подолги, а нашата облека станува се полежерна и поудобна, но и поедноставна и пократка!

Read more...

Нашиот омилен шпански бренд и оваа сезона има прекрасна понуда која ги привлекува и оние кои се со најистенчен вкус за мода.

Read more...

Како што растат температурите, така се намалува и облеката што ја носиме и станува пократка, потенка, поотворена, а во ваквите моменти кратките тексасни шорцеви се тренд на кој секогаш радо се навраќаме!

Read more...

Ако сакате да знаете што најмногу им се допаѓа на ИТ девојките во Скопје, прочитајте го овој текст, но почнете да не следите и на Инстаграм каде наскоро ќе почнеме да ги вртиме и најпознатите ИТ девојки од Македонија.

Read more...

Ако порано важеше правилото дека тексас со тексас не треба да се носи, денес ова правило не само што не важи, туку овие комбинации се еден од водечките трендови за оваа сезона.

Read more...

Практични, шик и погодни за различни стилски игри и комбинации, комбинезоните се клучни парчиња и оваа пролетна сезона.

Read more...

Ние ги обожаваме сите нијанси на жолта боја оваа сезона... Вие?

Read more...

Шопингхоличарки, заборавате на топлите капути и погледнете ги најдобрите тексас јакни кои се совршени за пролетните и летни денови.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот Маракана се наоѓа во средиштето на Градскиот парк во Скопје. ...
Хотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. ...
Хотел Филип се наоѓа во Охрид, на околу 5 km од Античкиот театар.
Хотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.
Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...