Фустаните ни се омилено парче во плакарите, особено во овој период од годината, но не смееме да ги заборавиме и неодоливите комбинезони со модерен крој кои за многу девојки претставуваат вистински фетиш.

Read more...

Погледнете ги овие кратки здолништа совршени за летните горештини ...

Read more...

Големите попусти почнаа и сега е вистинскиот момент да ја обновите вашата облека со по некое парче и тренди моден додаток.

Read more...

Погледнете ги овие преубави макси здолништа – ви гарантираме дека секоја девојка меѓу нив може да најде совршено парче за себе.

Read more...

Во продавниците летните попусти се почнати, а на полиците не чекаат преубави кратки комбинезони од кои не знаеме кој изгледа поубаво!

Read more...

Комбинезони кои се 100% шик и за во канцеларија

Read more...

Сонце, плажи, добро расположение.. жолтата боја е типична за летото и затоа секогаш е актуелна, без разлика на модните трендови.

Read more...

Ова е сезона во која кратките здолништа се задолжителни, а ова се најдобрите парчињата од полиците кои никако не смееме да ги игнорираме.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Милениум Палас е хотел со четири ѕвезди кој се наоѓа во југозападниот дел од Македонија, на брегот од Охридското Езеро. ...
Дојдете во хотел Александрија и уживајте во прекрасниот поглед на Охридското езеро ... ...
Ресторан и пансион Кутмичевица
Барем за еден миг ќе можете да се вратите во нашето Македонско минато ...
Бутик Хотел Роза Дипломатик е скапоценост од аспект на место за престојување:... ...