Оваа сезона во мода се јакни во сите нијанси на розова боја.

Read more...

Покрај тоа што изгледа шик, внесува и ведрина во тмурните, студени денови.

Read more...

Време е да ги извадиме нашите капути од плакарите, но и да набавиме нов доколку ни се допадне некој модел од продавниците.

Read more...

Нежните розови нијанси не се резервирани само за принцезите на Дизни и Барбиките, туку и за сите ИТ девојки кои ги следат трендовите.

Read more...

Црните џемпери и блузи се секогаш во мода!

Read more...

Сега и официјално – хеланките станаа попопуларни од фармерките!

Read more...

Време е за .. тополи и симпатични џемпери ...

Read more...

Есента полека но сигурно ја шири својата постела, и покрај преубавите жолти лисја, ни ги носи и ниските температури.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ова е мал пријатен хотел сместен во строгиот центар на градот, оддалечен 30 метри од Широк сокак. ...
Хотел Белви**** дел од Metropol Lake Resort
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...
Овде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа! ...
Ексклузивен ресторан и винотека, единствени по својот изглед и понуда. ...