Не чеша десната дланка, време е да потрошиме некоја пара ...

Ако планирате во наредниве денови да одите во шопинг, на полиците на познатите брендови ве очекуваат голем број одлични парчиња и модни додатоци во кои навистина вреди да инвестираме. Некои од нив ќе ги носиме во новата есенска сезона, но и преку зимските месеци, а не е мал бројот и на моделите кои за кратко време ќе ви станат омилени и кои ќе бидат клучни во вашите комбинации, без разлика дали станува збор за вечерни, деловни или секојдневни изданија. Што се однесува до нас, на нашата шопинг листа овој пат закачивме одлични парчиња кои што можете да ги најдете низ познатите продавници во Македонија како што се фустани со цветни дезени, вечниот класик - кожната црна јакна, тренди фармерки и елегантни чанти со кои ќе ги зачините вашите убави комбинации.

Па, што да купите, од каде и по која цена проверете во галеријата ...

види повеќе »

Booking.com