Најдоброто од популарниот шпански хај-стрит бренд

Во новата есенска колекција на познатиот шпански бренд можевме да видиме фантастични парчиња кои ќе ги носиме следната сезона. Интересни бои и дезени, како и асиметричните кроеви се карактеристиките што преовладуваат низ целата колекција, а во продолжение ќе ги претставиме моделите кои радо би ги носеле и ние. Од преубавиот фустан со цветен дезен, до неодоливите хеланки со детаљот кој можете да го носите под сандалите, погледнете ги нашите фаворити кои сега можете да ги најдете и онлајн.

Па, кој од овие модели ви се допаѓа најмногу?

 


Booking.com