Најдобрите модели од полиците во Бершка

Погледнете ги новите фантастични модели од познатиот шпански бренд Бершка кои можете да ги носите како во вечерни, така и во дневни изданија. Ние скокнавме во нивната онлајн продавници и ги избравме моделите кои најмногу ни се допаѓаат, а меѓу фаворитите се комбинезонот со карнери, тексас јакна, маицата од Red Hot Chili Peppers, краткиот шорц во неодолива розова нијанса како и преубавите пижама панталони со риги.

На следната страна можете да ги видите моделите кои што ги издвоивме ...


Booking.com