Плисираниот ефект е во мода

Минатата есен плисираниот крој го носевме на металик здолништа, додека сезонава во мода се и елегантните фустани со овој тренди ефект, лежерните панталони килоти, блузите и сите други парчиња кои го дозволуваат раскошот на оваа текстура. Секое парче од наједноставните маици, слип фустани и широки панталони до раскошни и прозрачни летни парчиња како фустани и блузи зачинети со карнери, со спуштени раменици или откриени во задниот дел, плисираната текстура ја прават да изгледа уште поубаво и поефектно. Отворете ја галеријата и погледнете ги најистакнатите плисирани парчиња за оваа сезона.

види повеќе »

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?