FaceBook  Twitter  

Познатиот шпански хај-стрит бренд Магно има одлични капути и јакни, а во продолжение погледнете ги најдобрите модели.

Попустите почнаа, а со тоа и можноста да ја збогатите вашата зимска колекција со добро парче по снижена цена. Ова особено се однесува за капутите бидејќи сега чинат многу помалку и на овој начин навистина можете да заштедите (или да се почестите плус со некое друго квалитетно парче). Па доколку се уште немате избрано капут или јакна за оваа сезона, сега е вистинскиот момент да разгледате што има низ продавниците. Ние секако ве советуваме да не ги прескокнете продавниците на познатиот шпански бренд Манго, а најдоброто од она што ве очекува на нивните полици можете да го видите и во нашата галерија дадена во продолжение. Ние бевме нестрпливи и скокнавме во нивната онлајн продавница, па еве го нашиот избор на капути и јакни кои сега можете да ги набавите по супер цена.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Вкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО. ...
Лоциран покрај самото езеро, "ЧУН" е препознатлив по гостропримството и по интимната атмосфера, која навистина зближува. ...
Во строгиот центар на Битола, на Широк Сокак, недалеку од вообичаената градска врева... ...
Поминете дел од Вашето време во прекрасниот амбиент на ресторанот Дион, сместенпокрај кејот на реката Вардар. ...
Хотел Белви**** дел од Metropol Lake Resort