FaceBook  Twitter  

Кратките крзнени капути и јакни го имаат главниот збор на листата со маст-хев парчиња за оваа зима, па погледнете ги најдобрите модели.

ZARA

Ако внимателно ги следите познатите трендсетерки за кои постојано ви пишуваме, односно нивните комбинации, тогаш веќе ви е јасно дека крзното е хит и оваа сезона. Па ако оваа есен беше во знакот на неодоливите бомбер јакни и популарната боја на вино, зимските месеци главниот збор ќе го имаат чизмите над колена, капутите со популарниот леопард дезен и крзното во боја . но не вистинското, секако!

MICHAEL MICHAEL KORS

Кратките крзнени капути и јакни веќе господарат на улиците што е сигурен показател дека ќе бидат еден од водечките трендови во студениот период што следува. Па, погледнете го изборот на нашите модни уредници!

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Нашата мисија е креирање на совршен ден за оние најпребирливите.
Бистро барот Бела Куќа се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од широк сокак. ...
Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...
Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
Хотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.