FaceBook  Twitter  

Кратките крзнени капути и јакни го имаат главниот збор на листата со маст-хев парчиња за оваа зима, па погледнете ги најдобрите модели.

ZARA

Ако внимателно ги следите познатите трендсетерки за кои постојано ви пишуваме, односно нивните комбинации, тогаш веќе ви е јасно дека крзното е хит и оваа сезона. Па ако оваа есен беше во знакот на неодоливите бомбер јакни и популарната боја на вино, зимските месеци главниот збор ќе го имаат чизмите над колена, капутите со популарниот леопард дезен и крзното во боја . но не вистинското, секако!

MICHAEL MICHAEL KORS

Кратките крзнени капути и јакни веќе господарат на улиците што е сигурен показател дека ќе бидат еден од водечките трендови во студениот период што следува. Па, погледнете го изборот на нашите модни уредници!

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот Камин Чамо постои од 1989 година
Сместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина. ...
Хотелот Премиер се наоѓа во центарот на Вевчани.
Вкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО. ...
Овде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа! ...