FaceBook  Twitter  

Неодоливи и слатки џемпери во новогодишен стил

Календарски прво ни пристига зимата, а веднаш со неа следуваат и новогодишните празници кои сите нестрпливо ги чекаме. А потоа пак ни доаѓа божиќниот период во кој најчесто сме во кругот на семејството и пријателите, во новогодишна и божиќна атмосфера која зрачи со сета своја позитивна енергија. Децата веќе се нестрпливи и го чекаат Дедо Мраз, а на полиците на познатите брендови пак не чекаат преубавите џемпери и блузи со кул и интересни натписи и новогодишни мотиви. Специјално за вас ги избравме најсимпатичните модели од неколку познати брендови кои можете да ги видите во продолжение!

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим. ...
Добродојдовте во топлиот и посебен амбиент на "Плаза Де Торос"
Хотелот "Гранит" е лоциран на брегот на Охридското Езеро, во месноста Св. Стефан на 5 км од центарот на Охрид. ...
Хотелот "КАМНИК" е лоциран на влезот од градот оддалечен само 10 минути возење до центарот на Скопје. ...
Во центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас. ...