FaceBook  Twitter  

Неодоливи и слатки џемпери во новогодишен стил

Календарски прво ни пристига зимата, а веднаш со неа следуваат и новогодишните празници кои сите нестрпливо ги чекаме. А потоа пак ни доаѓа божиќниот период во кој најчесто сме во кругот на семејството и пријателите, во новогодишна и божиќна атмосфера која зрачи со сета своја позитивна енергија. Децата веќе се нестрпливи и го чекаат Дедо Мраз, а на полиците на познатите брендови пак не чекаат преубавите џемпери и блузи со кул и интересни натписи и новогодишни мотиви. Специјално за вас ги избравме најсимпатичните модели од неколку познати брендови кои можете да ги видите во продолжение!

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот Камин Чамо постои од 1989 година
Сместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина. ...
Хотелот Премиер се наоѓа во центарот на Вевчани.
Вкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО. ...
Овде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа! ...