Дали ви е здосадено од вечерните фустани?

КЛИКНИ

и отвори галерија »

Тогаш погледнете ги овие преубави комбинезони со кои ќе изгледате како кралица на новогодишната забава. Оваа Нова година најискрено ве советуваме да направите мала промена во вашиот изглед и наместо вечерен фустан да пробате некој од овие комбинезони. Наместо вечерни фустани кои за овој период од годината се најчесто во металик нијанси, или од кадифе и раскошна тантела, ние ви предлагаме да изберете комбинезон со кој исто така можете да изгледате гламурозно и секси.

Погледнете го нашиот избор во галеријата што следува ...

Bershka 1.990 MKD

Bershka 2.290

види повеќе »

Booking.com