FaceBook  Twitter  

Дали ви е здосадено од вечерните фустани?

КЛИКНИ

и отвори галерија »

Тогаш погледнете ги овие преубави комбинезони со кои ќе изгледате како кралица на новогодишната забава. Оваа Нова година најискрено ве советуваме да направите мала промена во вашиот изглед и наместо вечерен фустан да пробате некој од овие комбинезони. Наместо вечерни фустани кои за овој период од годината се најчесто во металик нијанси, или од кадифе и раскошна тантела, ние ви предлагаме да изберете комбинезон со кој исто така можете да изгледате гламурозно и секси.

Погледнете го нашиот избор во галеријата што следува ...

Bershka 1.990 MKD

Bershka 2.290

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Филип се наоѓа во Охрид, на околу 5 km од Античкиот театар.
Хотел Белви**** дел од Metropol Lake Resort
Ве очекуваме, заедно да поминеме незаборавни денови во „градот на конзулите“. ...
Хотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. ...
Хотел Силекс се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро во кругот на одмаралиштето Свети Стефан. ...