Погледнете ја новогодишната колекција на Бијонсе.

КЛИКНИ

И ОТВОРИ ГАЛЕРИЈА

Бијонсе на својата официјална страница ја претстави новата божиќна колекција. Тренерки, костими за капење, маски за мобилни па дури и украсна хартија со нејзиниот лик се само дел од понудата во која ќе можат да уживаат нејзините фанови.

Погледнете го нашиот избор.

Види повеќе »

Booking.com