FaceBook  Twitter  

Најубавите капути од најдобриот комерцијален бренд во Македонија!

И покрај тоа што календарски зимата се уште не е стигната, доволно е само да се прошетате до продавница и веднаш ќе ви стане јасно дека времето не се шегува. Да, ниските температури стигнаа, а со нив и потребата за модни парчиња кои покрај тоа што се функционални (односно топли), истовремено треба да бидат и шик (односно кул). А зарем овие две работи не се постигнуваат најлесно токму со еден добар, топол и тренди капут?

Макси капути до земја – главен тренд за оваа есен и зима >>

Што се однесува до моделите оваа сезона популарни се машките кроеви, потоа моделите со дворедно закопчување, карираните дезени и популарните животински шари (види тука), како и неодоливите макси капути со должина до земја. Од боите популарни се сива, црвена и морнарско сина, како и вечниот класик - црната боја! Па доколку сте во потрага по нов тренди модел, проверете најпрво во продавниците на Зара - единственото место каде сигурно ќе најдете сé од ова, а најдобрите модели погледнете ги во галеријата што следува.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Филип се наоѓа во Охрид, на околу 5 km од Античкиот театар.
Хотел Белви**** дел од Metropol Lake Resort
Ве очекуваме, заедно да поминеме незаборавни денови во „градот на конзулите“. ...
Хотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. ...
Хотел Силекс се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро во кругот на одмаралиштето Свети Стефан. ...