FaceBook  Twitter  

Време е за шопинг.

Zara 2,990.00 MKD

И покрај тоа што црниот петок помина се уште не можеме да му се вратиме на нормалниот живот, туку сакаме и овој викенд да прошетаме низ нашите омилени продавници и да си купиме нешто. Па, доколку и вие се чувствувате исто, фрлете поглед на нашиот шопинг водич за оваа недела и погледнете што е она што ни се допаѓа најмногу.  

Овој пат во центарот на вниманието ни се високи чизми, патики и тренди капути, но и по некој впечатлив фустан кој е совршен избор за празничниот период што следува. Па, што да купите, каде и по кои цени погледнете во галеријата што следува >>>

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Место кое зближува, кој еднаш кој дошол сигурно ќе се врати.
Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
Пица ресторан во центарот на Битола.
Ореов Лад е национален ресторан со 140 годишна семејна традиција, не­зао­би­колно добредојде на дестинацијата кон Матка ...
Ресторанот Камин Чамо постои од 1989 година