Време е за шопинг.

Zara 2,990.00 MKD

И покрај тоа што црниот петок помина се уште не можеме да му се вратиме на нормалниот живот, туку сакаме и овој викенд да прошетаме низ нашите омилени продавници и да си купиме нешто. Па, доколку и вие се чувствувате исто, фрлете поглед на нашиот шопинг водич за оваа недела и погледнете што е она што ни се допаѓа најмногу.  

Овој пат во центарот на вниманието ни се високи чизми, патики и тренди капути, но и по некој впечатлив фустан кој е совршен избор за празничниот период што следува. Па, што да купите, каде и по кои цени погледнете во галеријата што следува >>>

види повеќе »

Booking.com