Погледнете го ова фантастично парче од Манго.

Класичен изглед со кариран дезен кој преку ноќ им стана омилен на водечките светски трендсетерки. Капутот е со етикета на познатиот шпански комерцијален бренд Манго и одлично изгледа без разлика дали ги носите со шик кратко здолниште, кожени панталони или skinny фармерки. Па, доколку сте во потрага по добар капут, можеби токму ова карирано парче од Манго со дворедно закопчување е она што вие најпотребно во моментот.

Ако сакате да ги видите и другите капути од Манго, кликнете тука или отворете ја галеријата што ви е дадена во продолжение.

види повеќе »

Booking.com