FaceBook  Twitter  

Погледнете го ова фантастично парче од Манго.

Класичен изглед со кариран дезен кој преку ноќ им стана омилен на водечките светски трендсетерки. Капутот е со етикета на познатиот шпански комерцијален бренд Манго и одлично изгледа без разлика дали ги носите со шик кратко здолниште, кожени панталони или skinny фармерки. Па, доколку сте во потрага по добар капут, можеби токму ова карирано парче од Манго со дворедно закопчување е она што вие најпотребно во моментот.

Ако сакате да ги видите и другите капути од Манго, кликнете тука или отворете ја галеријата што ви е дадена во продолжение.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Место кое зближува, кој еднаш кој дошол сигурно ќе се врати.
Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
Пица ресторан во центарот на Битола.
Ореов Лад е национален ресторан со 140 годишна семејна традиција, не­зао­би­колно добредојде на дестинацијата кон Матка ...
Ресторанот Камин Чамо постои од 1989 година