За новогодишните празници веќе во неколку наврати ви пишувавме.

Read more...

Luisana Lopilato, сопруга на музичарот Michael Bublé, учествува во Ultimo Lingerie Божиќната кампања за 2012. Оваа прекрасна убавица беше прогласена за ново заштитно лице, и тело се разбира, на Британската компанија за долна облека.

Read more...

„Погледнете ги овие интересно дизајнирани модели на долна облека: Dolce & Gabanna, Richie Rich, Roberto Cavalli, Aminaka Wilmont...“

Read more...

„Погледнете ги овие тренди модели на долна облека од актуелната колекција на брендот H&M.“

Read more...

„Maritza Veer може да ве турне од вашата столица со нејзиниот едиторијал наменет за Flaat Magazine.“

Read more...

„Британски модел Lauren Ridealgh во една прилично еротизирана атмосфера го снимаше едиторијалот за новата колекција на долна облека од популарниот бренд Baci.“

Read more...

„Долната облека на Victoria’s Secret претставена од преубавата Бразилка Cinita Dicker.“

Read more...

„Колекцијата ’Selection‘ на познатата модна куќа за женска долна облека, Lisca, ве прави да изгледате секси и привлечно како Lolita.“

Read more...

„ Францускиот бренд за машка и женска долна облека, излезе со нова женска колекција пред извесен период.“

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Гостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години. ...
Хотелот со својата супериорна афтентичност се вклопува во срцето на Скопје. ...
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...
Повелете бидете наши гости и поминете незаборавни моменти.
Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…