Постојат различни видови на машка долна облека. Па така, доколку некогаш на посилниот пол му требаше време за да го смести своето тело во овој тип на облека (како на пр. на каубојците и викинзите!), денес ситуацијата е многу поразлична.

Read more...

Новата сезона во модата и трендовите на долната облека донесе вистинска свежина.

Read more...

Покажувајќи ја својата „сексуална моќ“ преку нејзиното згодно тело, оваа девојка изгледа навистина екстремно секси и флертувачки додека ја презентира новата колекција на долна облека Passionata за 2012година.

Read more...

Шанса да ги исплакнете очиte гледајќи во популарните холивудски ѕвезди во долна облека.

Read more...

Колекцијата долна облека на SockBox за пролет/лето 2012 e направена за оние девојки кои се секси, сензуални и сигурни во себе, кои знаат колку моќни и страсни можат да бидат во истото време, девојки кои сакаат и кои се сакани.

Read more...

La Perla направија преубав едиторијал за нивниот каталог со бразилскиот супер модел Jeisa Chiminazzo. Таа во нивните бикини и секси долна облека не само што изгледа секси, туку и претензиозно и гламурозно.

Read more...

Преубавата колекција на Bron Prix Bridal веќе неколку дена не ме остава на мир, па еве, само неколку дена откако ја видов за прв пат, се решив да напишам нешто за неа.

Read more...

Долната облека на Victoria’s Secret е навистина нешто убаво, не сепак, не верувам дека се во иста лига со Agent Provocateur. Ако ништо друго, барем НЕ во нивните реклами.

Read more...

Денес за да го покажете вашиот каприц и вашиот вистински карактер треба да сте во тек со трендовите и со последните случувања од светот на долната облека. Точка!

Read more...

Жените од целиот свет буквално се вљубени во долната облека на Victoria’s Secret, а најповеќе затоа што секогаш имаат егзотичен дизајн, направени се од чик материјали и комфорот во нив e сигурен.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Овде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа! ...
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...
Место кое зближува, кој еднаш кој дошол сигурно ќе се врати.
Милениум Палас е хотел со четири ѕвезди кој се наоѓа во југозападниот дел од Македонија, на брегот од Охридското Езеро. ...
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...