matte

Оваа колекција на Stella McCartney во целост е инспирирана од женскиот кодекс и содржи навистина нежни линии, со убав изглед и, по малку, деликатни нијанси.

Read more...

Постојат различни видови на машка долна облека. Па така, доколку некогаш на посилниот пол му требаше време за да го смести своето тело во овој тип на облека (како на пр. на каубојците и викинзите!), денес ситуацијата е многу поразлична.

Read more...

Новата сезона во модата и трендовите на долната облека донесе вистинска свежина.

Read more...

Покажувајќи ја својата „сексуална моќ“ преку нејзиното згодно тело, оваа девојка изгледа навистина екстремно секси и флертувачки додека ја презентира новата колекција на долна облека Passionata за 2012година.

Read more...

Шанса да ги исплакнете очиte гледајќи во популарните холивудски ѕвезди во долна облека.

Read more...

Колекцијата долна облека на SockBox за пролет/лето 2012 e направена за оние девојки кои се секси, сензуални и сигурни во себе, кои знаат колку моќни и страсни можат да бидат во истото време, девојки кои сакаат и кои се сакани.

Read more...

La Perla направија преубав едиторијал за нивниот каталог со бразилскиот супер модел Jeisa Chiminazzo. Таа во нивните бикини и секси долна облека не само што изгледа секси, туку и претензиозно и гламурозно.

Read more...

Долната облека на Victoria’s Secret е навистина нешто убаво, не сепак, не верувам дека се во иста лига со Agent Provocateur. Ако ништо друго, барем НЕ во нивните реклами.

Read more...

Денес за да го покажете вашиот каприц и вашиот вистински карактер треба да сте во тек со трендовите и со последните случувања од светот на долната облека. Точка!

Read more...

Жените од целиот свет буквално се вљубени во долната облека на Victoria’s Secret, а најповеќе затоа што секогаш имаат егзотичен дизајн, направени се од чик материјали и комфорот во нив e сигурен.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com