Направете овие денови да изгледате повесело така што ќе облечете некое интересно мини здолништа кое е подготвено за забава, колку што сте подготвени и вие.

Read more...

Еве ги најубавите мини здолништа од најпознатите бреднови кај нас.

Read more...

Можеби ТОЈ сака да ви купи нешто од ова, но вие ќе го облечете само доколку ви се допадне, нели?

Read more...

Ви претставуваме еден прекрасен супер модел од земјата со најубавите девојки во светот и тоа секако ’облечена‘ во модели на најдобрите и најактуелни парчиња на женска долна облека!

Read more...

Погледнете го новиот преубав каталог со долна облека од Victoria’s Secret.

Read more...

Light Years е ново име во светот на долната облека, па така, доколку досега не сте слушнале за него, воопшто не треба да се возбудувате поради тоа.

Read more...

Девојки, ослободете се од сите обврски во наредните неколку минути и свртете го вашиот поглед кон овие преубави куси здолништа.

Read more...

Новата колекција долна облека од Passionata за лето 2012 одлично и стои на преубавиот израелски модел Bar Rafaeli.

Read more...

Главната карактеристика на новата колекција за лето 2012 на I.D. Sarrieri би можеле да ја опишеме само со два збора - заведување и сексапил.

Read more...

Оваа колекција на Stella McCartney во целост е инспирирана од женскиот кодекс и содржи навистина нежни линии, со убав изглед и, по малку, деликатни нијанси.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Овде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа! ...
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...
Место кое зближува, кој еднаш кој дошол сигурно ќе се врати.
Милениум Палас е хотел со четири ѕвезди кој се наоѓа во југозападниот дел од Македонија, на брегот од Охридското Езеро. ...
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...