Тејлор Хил во најновата кампања на Викторијас Сикрет.

Познатиот американски модел Тејлор Хил (20) го снимаше новиот каталог за Викторијас Сикрет. Згодната бринета уште еднаш ги покажа своите атрибути во новата колекција долна облека за 2017 година која воглавно е составена од тантела и пастелни нијанси, иако може да се најде и по некое шик спортско парче. Во новата колекција не очекуваат и класични модели на гаќички за секојдневни пригоди, како и сексапилни боксерки од тантела и танги. Атрактивниот модел како што тоа обично и се случува, позира покрај море, а друштво и прават останатите ангели од редовната постава на познатиот бренд за женска долна облека.

види повеќе »

Booking.com