FaceBook  Twitter  

 

Познатиот шведски бренд за улична мода „Линдекс“направи еден интересен чекор и во новата кампања за долна облека ги ангажираше своите вработени наместо професионални модели.


Овој бренд во последно време се почесто не изненадува со своите смели потези и интересни рекламни кампањи. Но, тие не се резервирани само за познатите светски фото модели, туку и за обичните жени. Погледнете!


Шведскиот бренд во новата кампања за долна облека ги ангажираше своите вработени и направи приказна која ја заинтригира јавноста многу повеќе од типичните маркетинг кампањи со фотографии на кои се гледаат професионални модели.


„На снимањето во лондонското студио (Spring Studios) се собра неверојатен тим на професионални стилисти за фризура и шминка, кои со помош на талентираниот фотограф создадоа незаборавна атмосфера“, објаснува Марија Сундквист од Линдекс. Како изгледаат дамите на „Линдекс“во долна облека, проверете во нашата галерија.

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Сончева Порта" се наоѓа во непосредна близина на Охрид, на една висорамнина со 850м надморска височинa. ...
Хотелот со својата супериорна афтентичност се вклопува во срцето на Скопје. ...
Хотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. ...
Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…
Хотел со 4 ѕвезди во Струга, долж Охридското Езеро.